» 
 

En İyi Benim 58. bölümde Aziz ile Leyla arasında romantik anlar

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan En İyi Benim 58. bölümünde Aziz Ağyüz ile Leyla Güler tanıştı. En İyi Benim bugünkü bölümde gerilim yine hat safhalara taşındı. Gelin adayları arasındaki gerilimden Aziz de nasibini aldı. En İyi Benim 21 Aralık gelişmeleri ayrıntılarda...

Hafta içi her gün saat 10.00'da yayınlanan En İyi Benim 58. bölümde yeni haftanın damat adayı Aziz Ağyüz, haftanın üçüncü gününde gelin adayı Leyla Güler ile tanıştı. Aziz ile akşam başbaşa yiyeceği için güne keyifli bir şekilde başlayan Leyla 24 yaşında ve güzellik uzmanı. Ailesi ile birlikte İstanbul'da yaşayan Leyla aslen Bulgaristan göçmeni. Sürekli enerjik, hiperaktif ve pozitif olduğunu söyleyen Leyla, net bir kişiliğe sahip olduğunu dile getiriyor. Kendisinin yanında aşk kadını tabirinin hafif kalacağını söyleyen Leyla, aşkı dolu dolu yaşayacağını ve oru sevdiğini ifade ediyor.

Sınırları olmayan ve "En İyi Benim" diyen Leyla'nın menüsünde ezogelin çorbası, musaka, cacık ve ıslak kek var. En İyi Benim 21 Aralık bugünkü bölümünde Aziz ile tanışacak olan Leyla heyecanlı bir şekilde alışverişe başlıyor. Aziz ise Zerrin'i daha yakından tanımak için görüşürken bir anda Mina'nın gelmesi ile işler değişiyor. Aziz, Mina'ya olan tepkisini Zerrin'e anlatırken, Zerrin'e yeşil ışık yaktığının sinyallerini verdi.

Yemeklerini hazırlayan Leyla, Aziz'in kuzeni Banu Hanım'ın gelmesi ile şaşkına dönüyor. Banu Hanım'a kahve hazırlayan Leyla, türk kahvesini kupada ikram ederek bir ilke imza ediyor. Leyla, Aziz ile Zerrin'in buluştuğunu ancak Mina'nın gelmesi ile çok şaşırdığını ve Aziz'in masadan kalkıp gittiğini Banu Hanım'a anlattı. Banu Hanım ise büyük şaşkınlıkla Aziz'i arayarak olaydan detaylı bilgi aldı. Banu Hanım, Mina'yı yapmacık bulduğunu, Zerrin'den hoşlanmadığını belirterek Leyla ile daha iyi anlaştığını, ancak onun da yemek konusunda acemi olduğunu dile getiriyor.

Evden Banu Hanım'ın ayrılmasının ardından hazırlıklarını tamamlayan Leyla, kızların gelmesi ile geriliyor. Evde sürekli seslerin yükseldiği gerilim dolu bir hava hakim oluyor. Kızlar fırtınalı bir şekilde birbirleri ile tartışmaya devam ederken eve Aziz'in gelmesi ile kızlar yan odaya geçiyor. Aziz, öz güveni çok yüksek olan Leyla'yı görmek için heyecanla kapıyı çalıyor. Aziz, Leyla'nın karşılamasını oldukça iyi bulduğunu söylüyor. Leyla'nın ise heyecanı her halinden belli oluyor. Leyla ile Aziz, hoş sohbet eşliğinde yemeklerini yerken kızların ve özellikle Mina'nın muhalefet olmasından dolayı oldukça geriliyorlar. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *