» 
 

En İyi Benim 60. bölüm 24 Aralık Aziz kimi seçti?

Fox TV ekranlarında keyifle izlenen program En İyi Benim 60. bölümde Aziz Ağyüz seçimini yaptı. En İyi Benim bugün yayınlanan 24 Aralık bölümünde Zerrin, Mina, Buse ve Leyla arasından Aziz hangi adaya kendisini yakın hissetti? Aziz kimi seçti? Ayrıntılar haberde...

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yer alan En İyi benim 60. bölüm yayınlandı. En İyi Benim bugünkü bölümde Aziz kimi seçti? Hafta boyunca Leyla, Mina, Buse ve Zerrin'i tanıyan Aziz Ağyüz'ün etkilendiği aday hangisi oldu? Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer formatı ile hafta boyunca dört gelin adayını tanıyan ve yarışmaya kuzeni Banu Sözen ile katılan Haldun Aziz Ağyüz, 27 yaşında ve futbolcu. Annesini kaybeden Aziz, babasının sık sık seyahatte olmasından dolayı tek başına yaşıyor.

Evlenme yolunda doğru adayı bulabilmek için katıldığı En İyi Benim 24 Aralık bölümünde final günü geldi çattı. Aziz, haftanın ilk gün yarışmacısı olan Mina ile sık sık tartıştı. Zerrin'den ilk görüşte etkilendiğini belirten Aziz, üçüncü gün Leyla ile en iyi gününü geçirdiğini dile getirdi ve son gün ise Buse ile tanıştı. Mina'nın asabi tavırları, Zerrin'in Mina'yı kapıdan kovması, Leyla'nın sinsiliği ve Buse'nin çığlıkları Aziz için negatif düşüncelere yol açtı.

AZİZ KİMİ SEÇTİ?

En İyi Benim'de Aziz kimi seçti? Kızları evinde kuzeni ile birlikte ağırlayan Aziz, masa boyunca kızların sık sık tartışmasından dolayı rahatsızlık yaşadı. Kızlarla tek tek mutfakta görüşen ve kuzeni Banu'nun da fikirlerini,alan Aziz, karar anına biran önce geçmek istiyor. Kızlar kendi günlerinde Aziz'in yazmış oldukları mektubu tek tek açtılar. Aziz kuzeni ile görüştükten sonra ilk elediği isim Mina ardından da Leyla oldu. Kararını kesinleştiren Aziz, Buse ile Zerrin arasında bir seçim yaptı.

EVET DİYECEK Mİ?

Aziz'in kararı Zerrin oldu. Zerrin'in fikirleri Banu Hanım ve Aziz tarafından oldukça merak edildi. Zerrin, Aziz'e ilk başta sinirlendiğini ancak bunun zamanla geçtiğini vurgulayarak Aziz'e "Evet" yanıtını verdi. Aziz ve Zerrin mutluluk yolunda ilk adımlarını attı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *