» 
 

En İyi Benim 65. bölüm 30 Aralık Selami kimi seçti?

Fox TV ekranlarında keyifle izlenen program En İyi Benim 65. bölüm finalde Selami kimi seçti? Dört gelin adayını hafta boyunca tanıyan Selami Meydanoğlu'nun kararı ne oldu? Peki, seçtiği kişi onu seçti mi? En İyi Benim 30 Aralık son bölüm ve Selami'nin karar anı ayrıntılarda...

En İyi Benim 30 Aralık bölümü yayınlandı. Peki, Selami kimi seçti? Hayatının aşkını bulmak için En İyi Benim programına katılan Selami Meydanoğlu, Nurdan, Büşra, Bahar ve Betül arasından kimi seçti? Hafta boyunca gelin adaylarının evine giden ve Selami'nin seçimi herkes tarafından merakla beklendi. Gelin adayları, kendilerini Selami'ye beğendirmek için birbirleri ile kıyasıya mücadele etti. Hem yemekleri, hem temizlikleri hem tavır ve tarzları ile Selami'yi etkilemek için çaba harcayan kızlardan hangisi Selami tarafından seçildi?

1986 yılında Elazığ'da dünyaya gelen Selami Meydanoğlu, 30 yaşında ve fotoğrafçılık yapıyor. Bayanları memnun etmenin zor olduğunu belirten Selami, maço bir kişiliğe sahip olduğunu söylüyor. Sevgilisi olacak bayanın, dekolteli giyinemeyeceğini ve kendisinden habersiz dışarıya adım bile atamayacağını söyleyen Selami, kızlardan büyük tepkiler alsa da hem sesi hem de sempatik tavırları ile onları etkilemeyi başardı. İstanbul'da yaşayan Selami, hayatının aşkı olacak kişiyi seçti? Peki, Selami kimi seçti?

EN İYİ BENİM 65. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

En İyi Benim'de bu hafta geçtiğimiz haftalardan tanıdığımız Betül şentürk katıldı. 21 yaşındaki Betül, okuduğu üniversiteden yeni mezun olmuş ve özel bir şirkette yönetici asistanlığı yapıyor. İddialı biri olduğunu her fırsatta söyleyen Betül, Selami'nin kendisini seçeceğinden emin tavırları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Diğer yarışmacı Nurdan Yaşar, 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiş ve 2009 yılında kanser hastalığı ile mücadele etmiş güçlü bir karakter olduğunu dile getiriyor. Stressiz bir hayat dilediğini belirten Nurdan, daha önce bir kez evlilik yapmış, ancak aralığı mutluluğu yakalayamamış.

Büşra Bilgin, 22 yaşında ve 1994 yılında İstanbul'da doğmuş. Maddiyata önem verdiğini belirten Büşra, zengin bir ailenin kızı olduğunu dile getiriyor. 29 yaşındaki Bahar Olgun, gayrimenkul danışmanı olarak çalışıyor. Ankara'da doğup büyüyen Bahar, önceden bir evlilik yapmış ve bir kız çocuğu var. Bahar, evleneceği adamın aylık 15-20 bin lira geliri olması gerektiğini söylüyor.

FİNAL ANI

En İyi Benim'de yoğun bir tartışma atmosferinden kurtulmak için karar anına geçen Selami, ilk olarak Nurdan'ı eliyor. Ardından ise Bahar'ı gönderiyor. Peki, Selami'nin seçimi ne olacak? Betül ile Büşra arasında tercih yapan Selami, Betül'ü seçiyor. Büşra ise veda eden isim oluyor. Betül, Selami'nin "Senden hoşlanıyorum" itirafının ardından "Evet" cevabını veriyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *