» 
 

En İyi Benim 7. Bölümde Maryam sürprizlerle Koray'ı şaşırttı

Fox TV ekranlarının çiçeği burnunda programı En İyi Benim yeni bölümü ile hafta içi her gün saat 10.00'da izleyicileri ile buluşuyor. En İyi Benim 7. Bölümünde Koray, İranlı güzel Maryam'a konuk oluyor. En İyi Benim'de bugün neler yaşandı? Detaylar haberde...

En İyi Benim programı geçtiğimiz hafta ekranlarya yayınlanmaya başladı. İlk günden itibaren farklı konsepti ve renkli adayları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran En İyi Benim'de kalbinin sultanını arayan Korhan, kendisi için savaşacak 4 kadının arasından sadece birine kalbini verecek. Kadınlar, erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiğine inanarak, en güzel yemekleri yapacak ve hiç tanımadıkları damat adayı için çaba sarf edecektir. Dört kızdan biri haftanın ilk gününde hiç görmediği ve tanımadığı damat adayını evine misafir edecek.

Diğer kızlar ise evin bir odasında ekranda damat adayını izliyor olacak. Evinde damat adayını ağırlayan gelin adayı, yemek konusunda tüm marifetlerini sergileyecek. Ardından damat adayı gün sonunda gelin adayında gözlemledikleri sonuçları bir kağıda yazarak haftanın son gününde açılması üzerine gelin adayına veriyor. Cuma gününe kadar dört bayanın da evinde misafirlik yapan damat adayı Cuma günü tüm kzıları kendi evinde ağırlıyor ve ardından kızlar haftaiçinde gün sonunda kendilerine damat adayının vermiş olduğu kağıtları okuyorlar. Damat adayı ise hislerine ve düşüncelerine göre 4 kızdan birini seçiyor ve onunla tanıma yoluna giriyor.

Geçtiğimiz hafta damat adayı fitness hocası, model ve pırlantacı Erhan, Pazartesi'den Cuma'ya kadar dört kızı tanıdı ve kalbinin kapılarını Zeynep'e açtı. Bu hafta ise Satış Pazarlama işi ile uğraşan bir evlilik yapmış olan 31 yaşındaki damat adayı Koray Bozkurt, haftanın ilk gününde geçen haftadan aşikar olduğumuz aşçı Büşra'nın evine konuk oldu. En İyi Benim'de bugün ise moda editörü olan İranlı Maryam'a konuk oldu.

Koray ilk görüşte Maryam'i çok beğendi. Maryam, Koray'a sürprizler yaptı. Onun yollarına güller döktü ve onunla daha çok zaman geçirebilmek adına servisi kendi yapmak yerine garson tutarak Koray'a sürpriz yaptı. Ardından güzel başlayan yemekte derin konular açıldı. Maryam'ın eski sevgilisini unutamadığını düşünen Koray'ın sesi evde bir tık yükseldi. Koray düşüncelerini kağıda aktararak evden ayrıldı. En İyi Benim yeni bölümü merakla bekleniyor...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *