» 
 

En İyi Benim 71. bölümde Özgür Şengün ile Ece tanıştı

Fox TV ekranlarında keyifle izlenen En İyi Benim 71. bölüm 9 Ocak gününde Özgür ile Ece tanıştı. Hafta içi her gün 10.00'da yayınlanan En İyi Benim yeni bölümde, hem damat adayı Özgür, hem de gelin adayları Ece, Sıdıka, Olena ve Büşra daha önceden programa katılan adaylar. Peki, Ece'nin gününde neler yaşandı? İşte detaylar...

Herkesin büyük bir keyifle hafta içi her gün 10.00'da Fox TV ekranlarında izlediği En İyi Benim 71. bölüm yayınlandı. En İyi Benim bugün 9 Ocak Pazartesi bölümü ile ekranlara geldi. En İyi Benim'de yeni bir haftaya başlarken, damat adayı ve gelin adayları merakla beklendi. En İyi Benim'de hafızalara kazınan damat ve gelin adayları yeniden programda yüz gösterdi. En İyi Benim yeni bölümde damat adayı Özgür Şengün ile tanışmak için Ece Yıldız oldukça hareketli bir gün yaşadı. Özgür için mücadele edecek diğer gelin adayları ise, Sıdıka, Olena ve Büşra oldu.

Damat adayı Özgün Şengün, 27 yaşında, aslen Malatyalı, güzellik merkezi sahibi aynı zamanda kickbox ve DJ'lik ile uğraşıyor. Bağlama çalmayı biliyor. İstanbul Ataşehir'de yaşıyor. Ece Yıldız, 25 yaşında öğrenci ve uzun boylu, yapılı erkeklerden hoşlanıyor. Diğer gelin adaylarından Sıdıka Bal, 29 yaşında ve moda tasarımcısı. Olena Melnichuk, 20 yaşında ve kuaförlük yapıyor. Büşra Yaşar ise 25 yaşında ve öğrenci.

En İyi Benim'in bugünkü bölümünde, mutfakta çok başarılı olamadığını itiraf eden Ece, Özgür için hazırlıklar yapıyor. Onun için çorba, et, meze ve sütlü tatlı yapan Ece, gelin adaylarının gelmesi ile hazırlıklarını tamamlıyor. Kızlar arasında çekişmeler devam ederken zilin sesi duyuluyor ve Özgür kapıda beliriyor. Özgür ile karşılaşan Ece'nin beğenisi gözlerinden okunuyor. Birlikte yemeğe geçen ikili masada hoş sohbet eşliğinde baş başa yemeklerini tadıyorlar. Ece, Özgür'ün doğum günü olduğunu öğrendiği için ona sürprizler yapıyor.

Yemeklerden hüsrana uğrayan Özgür, sürprizlere oldukça seviniyor. Diğer odadan kızların da muhalefet olmalarına yetişmeye çalışan Özgür, gün sonunda bugün hissettiklerini yazdığı mektubu Ece'ye teslim ederek evden ayrılıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *