» 
 

En İyi Benim'in Okhan ile Begüm'ü tanıma yolunda

Fox TV'de yayınlanan En İyi Benim programının iki ismi Okhan ile Begüm, birbirlerini Zuhal Topal'la evlilik programında buldu. Angelina'ya olan hislerinin bittiğini itiraf eden Okhan, Begüm ile birlikte tanıma yoluna çıkacaklar mı?

Fox TV ekranlarında farklı formatı ile adından sıkça bahsedilen program En İyi Benim'in adaylarından Okhan ile Begüm birbirlerini Star TV ekranlarının izdivaç programı Zuhal Topal'la da buldu. Kısa zaman önce Angelina'ya karşı hislerini itiraf eden damat adayı Okhan, açıklamalarını geri çekerek ona karşı artık bir duygu beslemediğini dile getirdi. Kendisine En İyi Benim'in gelin adayı Begüm'ün talip olmasının ardından Okhan, tüm sinyalleri Begüm üzerinde topladı.

Angelina, Okhan'ın hislerinin çok hızlı değişime uğramasından dolayı onun samimiyetsiz olduğunu belirterek, Begüm'e Okhan'a güvenmemesi gerektiğinin mesajlarını verdi. Begüm ile Okhan, Angelina'nın sözlerine kulak asmayarak birlikte çıktıkları romantik yemekte birbirleri hakkında akıllardaki soru işaretlerini yanıtladılar. Peki, Begüm ile Okhan tanıma yoluna girecek mi? İzleyelim görelim...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *