» 
 

Engin Altan Düzyatan baba oldu!

TRT ekranlarının en beğenilen dizilerinden Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul karakterini canlandıran başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan baba oldu. 2014 yılında Neslişah Alkoçlar ile evlenen Düzyatan oğluna Emir adını verdi.

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar çiftinin bebekleri oldu. Liv Hospital'de, dünyaya gelen Engin Altan Düzyatanın oğlu 'Emir' ismini aldı. Bir erkek çocukları olan çiftin bebekleri 3 kilo 950 gram olarak doğdu ve sağlıklı olduğu öğrenildi.

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar çifti akşam saatlerinde bebeklerini kucaklarına aldı. Bebeğin ismi Emir oldu. Eşini doğumda da yalnız bırakmayan ünlü oyuncu, doğumhaneye girerek doğum sırasında eşinin elini tuttu.

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar çifti küçük Emir’i kucaklarına aldıklarında birbirlerine sarılıp ağladılar.

36 yaşındaki Engin Altan Düzyatan, Dirilişin Ertuğrul'u geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda “Ben ülkemi çok seviyorum. Çok şükür imkanım var, çocuğumu ABD’de büyütebilirim ama hiç böyle bir şey istemem. Burada doğsun, büyüsün.” ifadelerini kullanmıştı. Kendi babalığını yorumlarken de çok kuralları olan bir baba olmayacağını ifade etmişti.

Özel bir yardım gecesi için Engin Altan Düzyatan'ın tasarladığı iskeleti Neslişah Alkoçlar'ın alması sonrası tanışan ünlü çift Neslişah Alkoçlar ve oyuncu Engin Altan Düzyatan, Hayal Kahvesi Çubuklu 29'da gerçekleşen nikah töreni ile Ağustos 2014'te evlenmişlerdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *