» 
 

Engin Altan Düzyatan'dan Romantik Komedi için flaş karar!

TRT ekranlarında her Çarşamba yayınlanan Diriliş Ertuğrul'da Ertuğrul Gazi rolüne hayat veren ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, önemli bir kararını açıkladı.

Başrollerinde Sinem Kobal, Cemal Hünal, Sedef Avcı, Gürgen Öz ile Bursa Kara'yla birlikte Romantik Komedi sinema filminde rol alan Engin Altan Düzyatan, filmin yeni serisinde yer almayacağını ifade etti. Ünlü oyuncu Düzyatan, senaryoyu okuyup içine sinmediğini ve bu nedenle de kendisine gelen teklifi kabul etmediğini söyledi. Öte yandan senaryonun yenilenmesi ile birlikte teklifi belki kabul edebileceğinin de altını çizdi.

ŞİMDİLERDE ERTUĞRUL GAZİ OLAN ENGİN ALTAN DÜZYATAN KİMDİR?

Engin Altan Düzyatan 1979 26 Temmuz doğumludur. Aslen Arnavut asıllıdır. 1996'da Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü'ne girmiştir. 2001'de okulundan mezun oaln Düzyatan, İstanbul'da oyunculuk için geldiği senelerde Kenter ile DOT Tiyatrosu'nda görev almıştır. Yeditepe İstanbul, Bir Bulut Olsam, Koçum Benim, Son, Cinayet, Yol ayrımı gibi TV dizilerinde yer almıştır. Öte yandan Cennet, Romantik Komedi, Romantik Komedi 2, New York'ta 5 Minare, Bir Avuç Deniz, Anadolu Kartalları, Bu İşte Bir Yalnızlık Var gibi pek çok yapımda da yer almıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *