» 
 

Erdal Beşikçioğlu Efsane dizisi ile ekranlara geri dönüyor

Son projesi olan 46 yok olan dizisinin ardından bir süredir herhangi bir projede yer almayan Erdal Beşikçioğlu, yep yeni bir proje ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bir döneme adını kazımış 2 yıl boyunca tüm dünyada reyting rekorları kıran Amerikan yapımı dizi 'Beyaz Gölge' 2002 – 2004 yılları arasında bundan 14 yıl önce ilk olarak TRT ekranlarında 'Koçum Benim' dizisine uyarlanarak izleyici ile buluşmuştu. Şimdi yeniden ekranlara uyarlanan dizi Beyaz Gölge bu kez “Efsane” ismi ve yeni bir oyuncu kadrosu ile ekranlardaki yerini alacak.

TRT ekranlarında gösterilen ve Koçum Benim adı ile ekranlara gelen basketbol takımının koçu rolüne Tarık Akan hayat vermişti. Dizinin yeni uyarlamasında ise koç rolüne 'Behzat Ç', “ 46 yok olan” dizileri ile ünlenen Erdal Beşikçioğlu hayat verecek.

Okul takımının basketbol koçu ile takımın üyeleri aynı zamanda öğrenci olan gençlerin maceralarını konu alan dizinin yeni bölüm çekimleri için ay sonunda kamera karşısına geçilecek. Heyecanla beklenen 'Efsane'nin aralık içerisinde izleyici ile buluşacağı alınan bilgiler arasında…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *