» 
 

Erhan Çelik'in yeni bir sevgilisi olduğu hakkında şok iddia!

Gülben Ergen'den boşanalı 4 ay olan Erhan Çelik Elif Dürüst ile anılmaya başladı. Seren Serengil Duymayan Kalmasın programında Çelik'in yeni sevgilisinin Elif Dürüst olduğunu iddia etti.

Geçtiğimiz aralık ayında Gülben Ergen'den boşanan ünlü gazeteci Erhan Çelik yeni bir aşk ile magazin gündeminde. Ünlü sosyetik güzel Elif Dürüst ile birlikte olduğu iddiası ise Seren Serengil'e ait. Duymayan Kalmasın adlı magazin programında sürpriz bir şekilde Erhan Çelik'in Elif Dürüst ile birlikte olduğunu belirten Serengil, ayrıca ilişkinin henüz çok yeni olduğunu ve sadece ikilinin yakın çevresinin bildiğini dile getirdi.

Ünlü isimlerin birlikteliğinin bir balıkçıda başladığı aktarılırken, buluşmanın ardından "Bugün günlerden mutluluk" notunu paylaştığı da öğrenildi. Bunun üzerine Elif Dürüst kimdir magazin severlerin de merak konusu oldu. Alınan bilgilere göre 1970 yılında dünyaya gelen Elif Dürüst, iş adamı ve sanayici Ekrem Dürüst ile ev hanımı Gül Dürüst'ün kızı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İngilizce İktisat mezunu olan Dürüst, Davranış Bilimleri üzerine Newport Üniversitesi'nde ve psikoloji üzerine Maltepe Üniversitesi'nde yüksek lisans yaptı. 2007 yılından beri ise kurucu ve başkan olarak pek çok sosyal projede yer aldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *