» 
 

Erkan Petekkaya hastanelik oldu!

Paramparça dizisinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya hastaneye kaldırıldı. Ünlü oyuncunun soğuk hava şartlarında setteki uzun çalışma saatlerinden dolayı rahatsızlanıp hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Erkan Petekkaya Kavacık'ta 2 gündür bir hastanede tedavi görüyor. Ünlü oyuncunun tüm yurdu etkisi altına alan dondurucu soğuklardan dolayı İstanbul'da Paramparça setindeki uzun çalışma saatleri sırasında üşütüp hastalandığı belirtildi. Konu ile ilişkin açıklama yapan eşi Didem Petekkaya, Erkan Petekkaya'nın ciğerlerinde bir sıkıntı olduğunu ancak durumunun hızla düzeldiğini söyledi. Ancak ne zaman taburcu olacağının belli olmadığını dile getirdi.

SOĞUKLAR ÇAĞATAY ULUSOY VE İLKER KALELİ'Yİ DE VURDU

Şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanan İçerde dizisinde yer alan Çağatay Ulusoy'un da kısa bir süre önce hastanede yattığı ortaya çıkmıştı. İçerde dizisinin setindeki yoğun tempodan dolayı rahatsızlanan Çağatay Ulusoy'un Maslak'ta bir hastanede tedavi altında olduğu iddiaları ortaya atılmıştı.

Poyraz Karayel dizisinde keyifle izlediğimiz İlker Kaleli'de soğuk havalardan nasibini aldı. Set çekimleri esnasında rahatsızlanan Kaleli, tedbiri elden bırakmayarak soluğu hastanede aldı ve tedavi gördü. Hem dizide hem de gerçek hayatta sevgilisi olan Burçin Terzioğlu da Kaleli'yi bir an olsun yalnız bırakmadı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *