» 
 

Erkeklerin hayran olduğu oyuncu meğer estetik harikasıymış

Oyunculuğu kadar güzelliğiyle de büyük beğeni toplayan Tuvana Türkay'ın eski halini görenler büyük şaşkınlık yaşadı. Öte yandan Tuvana Türkay'ın yeni dizisi belli oldu. Detaylar haberde...

Oyuncu Alper Potuk ile yaşadığı aşkla son dönemlerde adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu Tuvana Türkay'ın estetiksiz eski hali hayranlarını şaşırttı. Son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Deli Gönül dizisi ile izleyici karşısına çıkan Tuvana Türkay'ın yeni dizisi ne?

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu 26 yaşındaki Alper Potuk ile yaşadığı aşkla konuşulan 27 yaşındaki oyuncu Tuvana Türkay'ın estetiksiz hali sosyal medyayı salladı. Geçtiğimiz günlerde Tuvana Türkay sosyal medya hesabından, sevgilisi Emre Potuk ile maç sonrası galibiyet pozu vermiş ve ilişkilerini belgelemişti.

Tuvana Türkay'ın eski halini gören sosyal medya kullanıcıları, artık estetiği savunacaklarını belirterek, Tuvana Türkay'ın inanılmaz derecede değiştiğini yorumladı. Tuvana Türkay'ın estetiksiz halini sosyal medya hesabından paylaşan bir magazin haberleri sayfasını engellediği iddia ediliyor.

Son olarak ekranlara Deli Gönül dizisiyle gelen Tuvana Türkay, dizinin finalinin ardından şimdi ise Katilin Kızları dizisindeki "Kumru" karakteri için hazırlanıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *