» 
 

Erzurumlu Çitos Efe’nin namı dünyaya yayıldı

Sosyal medyadaki sevimli videoları ile dikkat çeken ‘Çitos Efe’ lakaplı Muhammed Efe Koçyiğit dilden dile dolaşan sevimliliği ile kendine hayran toplamaya devam ediyor…

Erzurumlu olan ve kendisine ‘Çitos Efe’ lakabı takılan 6 yaşındaki Muhammed Efe Koçyiğit, sosyal medyanın bir numaralı ismi olma yolunda ilerliyor. Kendine has üslubuyla çeşitli oyunlar oynayarak sempatik tavırlar sergileyen ‘Çitos Efe’, son zamanlarda sosyal medyanın en çok izlenen ismi oldu.

Ailesinin tarafından çekilerek sosyal medya üzerinden kısa sürede milyonların paylaştığı videolarıyla şöhreti yakalayan Muhammed Efe, Erzurum’a has şivesiyle söyleyip kendine özgü figürleriyle oynadığı oyunlarla herkesi güldürüyor.

‘Çitos Efe’, en son olarak da ‘damat’ halayı olarak bilinen oyun videosuyla Hollywood yıldızı Sofia Vergara ve Harry Potter kitabının yazarı J. K. Rowling’in dikkatini çekti. Ünlü yıldızların sosyal medya adreslerinde videosunu paylaşmasıyla yeniden öne çıkan küçük efe, sanal dünyanın fenomenleri arasına girdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *