» 
 

Esaretin Bedeli dizisinde Engin Akyürek'e Serenay Sarıkaya eşlik edecek mi?

Geçtiğimiz sene Kara Para Aşk dizisi ile başrolde Tuba Büyüküstün ile birlikte oynayan Engin Akyürek yeni sezon için kendisine gelen teklifleri değerlendirerek Esaretin Bedeli dizisini kabul etti. Kadın başrol için ise Serenay Sarıkaya'ya teklif gönderildi.

Yeni sezona muhteşem bir dizi daha geliyor. Bir süredir ekranlarda olmayan yakışıklı oyuncu Engin Akyürek, yeni sezon dizileri için kendisine gelen teklifler arasında detaylı bir inceleme yaptıktan sonra Timur Savcı'nın yapımcılığını üstlendiği Esaretin Bedeli dizisinde oynamaya karar verdi. Yönetmen koltuğunda Umur Turagay'ın oturduğu Esaretin bedeli dizisi için başrol teklifini Engin Akyürek'in kabul etmesinin ardından, yapım ekibi çalışmalara hız vererek Esaretin Bedeli için ATV ile anlaşma sağladı. Dizinin kadın başrolü için ise güzel ve başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya'ya teklif sunuldu. Yapım şirketi Serenay Sarıkaya'dan gelecek müjdeli haberi bekliyor.

Esaretin Bedeli dizisi için Engin Akyürek'e bölüm başı 60 bin TL, Serenay Sarıkaya'ya ise 50 bin TL teklif sunulduğu iddia ediliyor. Ekranlarda görmeyi özlediğimiz Serenay Sarıkaya'nın Esaretin Bedeli dizisinin ilk 5 bölümlük senaryosunu okuduktan sonra karar vermesi bekleniyor. Dizinin konusu, ne zaman başlayacağı ve oyuncu kadrosu ile ilgili henüz net bilgiler sunulmuş değil. Ancak Esaretin Bedeli dizisi gelişmelerini sizler için takipteyiz...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *