» 
 

Eser Yenenler olaylı gece hakkında konuştu

Murat Boz ve Eser Yenenler geçtiğimiz haftasonunda, İşte Benim Stilim yarışmacıları Bahar Candan, Nihal Candan ve arkadaşları Özge Bitmez ile geceye Eser Yenenler'in villasında devam ettikleri öne sürülmüştü.

Geçtiğimiz hafta sonunda gündeme bomba gibi düşen olay kuşkusuz Eser Yenenler, Murat Boz ve Candan kardeşlerin katıldığı ifade edilen çapkınlık gecesi olmuştu. Her iki tarafta, gecenin sadece dostlarla geçirilen keyifli sohbetlerin geçtiği bir ortam olduğunu söyleseler insanlar üzerindeki inandırıcılığı hatırı sayılır derecede olmadı. Olaylı gecenin ardından Villadaki partiyi organize ettiği iddiaları ortaya atılan Eser Yenenler hem kendi hayranları tarafından tepki toplamış hem de Murat Boz’un takipçileri tarafından istenmeyen adam olarak tanımlanmıştı. Bu tepkilerini sosyal medyadan da paylaşan bir çok kullanıcı Eser Yenenler hakkındaki görüşlerini dile geirmekten kaçınmadı.

Bugüne kadar villadaki buluşma ile ilgili bir açıklama yapmayan Eser Yenenler, olaylı geceyle ilgili ilk kez  sosyal medyadan paylaşımda bulundu. Açıklamasında esprili bir dil kullanan Eser Yenenler’in paylaşım yaptığı sözleri şu şekilde;
“Aa bu yaştan sonra yuva yıkan kadın gibi oldum. O gece kimse kimseyi aldatmadı. Söylendiği gibi 5 değil, 15 kişiydik. Bir de yuva yıkacak olsam, en yakınımdakilerden başlardım. İbo (İbrahim Büyükak) evlenmek üzere, Oğuz (Oğuzhan Koç) 2. yılı devirdi. Bir de villa kiralık”

Aslı Enver ve  Murat boz ilişkisinin akibeti hakkında birçok söylentinin yapıldığı bugünlerde bir açıklama da Armağan Çağlayan'dan geldi. 

Bir yarışma seçmelerine jüri olarak katılan Armağan Çağlayan Murat Boz ve Aslı Enver hakkında sorulan soruya Çağlayan'ın, "Murat Boz ile Aslı ayrılalı zaten 15 gün olmuş" dediği belirtildi..

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *