» 
 

Eser Yenenler zirveden dibi gördü

Son dönemde çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen Eser Yenenler, yeni sezonda ekranda görünmeyecek. Kariyerinin en zor günlerini yaşadığı iddia edilen Eser Yenenler'in çapkınlığının bedelini ödediği düşünülüyor.

Şarkıcı Murat Boz ile birlikte Nihal-Bahar Candan kardeşlerle kaçamak yaparken yakalanan Eser Yenenler, kendisi için yuva yıkan kadın gibi oldum demişti. Kariyerinin en zor günlerini yaşayan Eser Yenenler, magazin gündemini çapkınlıklarıyla meşgul etmenin bedelini ağır ödedi.

Murat Boz ile Aslı Enver'in ayrılması olayında parmağı olan Eser Yenenler, daha sonra da Murat Dalkılıç ile Merve Boloğur'un boşanmasına sebep olarak gösterildi. Magazin gündemindeki çapkınlıkları ise deyim yerindeyse Yenenler'in zirveden dibi görmesine neden oldu.

İlk olarak İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile birlikte 3 Adam programı yayından kaldırılan Eser Yenenler, Acun Ilıcalı ile de yollarını ayırdı. TV 8 ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında da yeni sezonda olmayacağı kesinleşen Eser Yenenler'e, arkadaşları Oğuzhan ve İbrahim çektikleri filmde de yer vermedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *