» 
»
 

Eşi evi terk edince 9. kata çıkıp intihara kalkıştı

Konya'da iki senedir evli olduğu eşi tarafından terk edilen ve bunalıma giren kişi inşaat durumundaki bir binanın 9. katına çıkarak intihar etmeye kalkıştı.

Konya'nın Selçuklu İlçesinde bir kişi Şeref Sokak'taki bir binanın 9. katına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Meydana gelen olaydan alınan bilgilere göre, iki senedir evli olan Tahsin K., evliliklerinde bir süredir yaşadığı problemlerden dolayı eşi evi terk ederek baba evine geri döndü. Eşinin evi terk etmesi ile ptikolojik bunalım yaşayan Tahsin K., alkol alıp inşaat halinde bulunan bir binanın 9. katına çıktı. Bina köşesine oturup elindeki içki şişesi ile ayaklarını aşağıya uzatınca onu gören vatandaşlar büyük panik yaşadı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

İtfaiye ekipleri hava yastığı açarak güvenlik önlemi aldı. Bu esnada polis ekipleri Tahsin K.'ya cep telefonu ile ulaşarak onu ikna etmeye çalıştı. Ancak Tahsin K. konuşmalara olumlu yanıt vermedi. Bunun üzerine talihsiz adamın dayısına ulaşıldı ve cep telefonu ile yine irtibat kuruldu. Polis ekipleri daha sonrasında Tahsin K.'nın yanına yukarıya çıktı. Yüz yüze polislerle konuştuktan sonra intihar girişimine son veren adam, polis ekipleri tarafından aşağı indirildi ve olay yerine hazırda bekleyen ambulans ile hastaneye götürüldü. Tahsin K.'nın bir süredir iş bulamadığı ve yeni iş kurmak için de eşinin eve geri dönmesini beklediğini söylediği öğrenildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *