» 
»
 

Eşine WhatsApp'tan resim yolladı, tutuklandı

28 yaşındaki Nadire C. eşine Whatsapp’tan resimli mesaj göndererek intihar edeceğini söyledi.

Olay Antalya’da gerçekleşti. Kendisini aldattığı iddiasıyla bir genç kadın iki çocuğuyla birlikte ölmek istediğini söyleyerek tüpün fotoğrafını çekti ve eşine mesaj gönderdi. Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışan 29 yaşındaki eşi Gökhan C. bunun üzerine hemen 112 Acil’den ambulans istedi.

Polis ekipleri, itfaiye ve ambulansın aynı anda geldiği eve kapıyı kırarak girmek zorunda kalan görevliler kadını ve biri 11 aylık diğer 5 yaşında olan iki çocuğu ambulansa alarak muayene ettiler. Ancak ekipler herhangi bir zehirlenme bulgusuna rastlamadı ve muayeneden sonra gözaltına alınan Nadire C. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. "Beni ve çocuklarımı kurtardınız ama bu son olmayacak, çocuklarımla öleceğim" diyerek tekrar aynı girişimde bulunacağını söyleyen Nadire C. hakkında 'tasarlayarak yakın akrabayı öldürmeye teşebbüs' suçundan iddianame hazırlandı.

Mahkemede kadın eşini çok sevdiğini, kendisini aldattığını düşünerek onunla tartıştığını, bu yüzden intihar süsü vererek onu korkutmak istediğini söyledi. Gökhan Ç. eşinden şikayetçi olmadığını söyledi ve mahkeme, Nadire C.'nin tutuksuz yargılanmasına karar verip tahliye etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *