Farkonda
Farkonda
» 
»
 

Eşini 14 kez bıçaklayarak öldürüp, terastan atlayıp intihar etti

Antalya'nın Konyaaltı İlçesinde akıllara zarar bir cinayet işlendi. On dört senedir evli olduğu eşini 14 yerinden bıçaklayan koca acil servisi arayıp eşini öldürdüğünü ihbar etti. Ardından yedi katlı binanın terasından atlayarak kendi canına kıydı.

Antalya'nın Konyaaltı İlçesinde korkunç cinayet meydana geldi. 14 senedir evli Erol çifti, Sarısu Mahallesi'nde bulunan 141. Sokak'taki evlerinde ikamet ettikleri sırada dün akşam saatlerinde tartışmaya başladılar. Enver Erol tartışma şiddetinin büyümesi ile eşi Seda Erol'u mutfaktan kaptığı bıçak ile 14 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Ardından aynı bıçakla kendisine de zarar veren Enver Erol, 112 acil servisi arayarak eşini öldürdüğünün ihbarını verdi. Birinci katta oturdukları binanın 7. kattaki terasına çıkarak kendisini aşağıya bıraktı. İntihar eden koca yaşamını yitirdi.

Meydana gelen korkunç olay dün akşam 20:00 sıralarında meydana geldi. Konyaaltı'ndaki Sarısu Mahallesi'nde 141. Sokak'taki bir sitede yaşanan korkunç olayda, uzun süredir işsiz ve bunalımda olan 35 yaşındaki Enver Erol, bir akaryakıt istasyonunun muhasebe işlerini yapan eşi 31 yaşındaki Seda Erol ile tartışmaya başladılar. Tartışma şiddetinin gittikçe artmasının ardından öfke kontrolü yaşayan Enver Erol, mutfaktan aldığı bıçak ile on dört senelik eşi Seda Erol'u 14 yerinden bıçakladı. Enver Erol, eşini bıçakladıktan sonra halasını arayarak hakkını helal etmesini istedi. Telefonu kapatması üzerine bileklerini ve boynuna eşini öldürdüğü bıçak ile zarar veren Erol'un intihar girişimi başarısız oldu. İntihar etmeyi kafasına koyan Enver Erol, birinci katta oturdukları daireden çıkarak binanın 7. katı terasa çıktı. Kendisini aşağı bırakan adam, beton zemine çakılarak hayatını kaybetti.

Site sakinlerinin Enver Erol'un cansız bedenini beton zeminde görmelerinin ardından acil sağlık ekiplerine ve polis ekiplerine haberler verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Enver Erol'un yaşamını yitirdiğini belirledi. Ardından ölen adamın evine inceleme yapmak üzere giden polis ekipleri açık kapının ardında kanlar içerisinde yatan Seda Erol'un cansız bedeni ile karşı karşıya kaldı. Seda Erol'un ve Enver Erol'un cansız bedenleri Adli Tıp Kurumu'na otopsi yapılmak üzere kaldırıldı. Seda Erol'a yapılan otopsinin ardından, kadının cenazesi memleketi Isparta'ya defnedildi. Enver Erol'un cenazesi ise Antalya'nın Gündoğmuş İlçesine defnedilmek üzere kaldırıldı. Ölen Seda Erol'un yakınları olayın ardından sinir krizleri geçirdi. Acılı anne ve baba kızlarını gözyaşları ile son yolculuğuna uğurladılar. Erol çiftinin 11 yaşındaki A.İ'yi ve 13 yaşındaki S.'yi tartışmalarından dolayı yakın akrabalarına emanet ettikleri öğrenildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *