» 
»
 

Eşini döverek öldüren cani baba tutuklandı!

Karaman'ın Sarıveliler ilçesinde yaşanan korkunç olay ölüm ile sonuçlandı. Düğünde kızının bir erkekle konuştuğunu gören cani baba eşini ve kızını herkesin içinde dövdü. Olaydan bir gün sonra fenalaşan anne kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Karaman'ın Sarıveliler ilçesinde yaşanan korkunç olay ölüm ile sonuçlandı. Düğünde kızının bir erkek ile konuştuğunu gören cani baba eşini ve kızını herkesin içinde dövdü. Olaydan bir gün sonra fenalaşan anne kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Üç gün önce gerçekleşen olay Karaman’ın Sarıveliler ilçesinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, 41 yaşındaki Anakız Dorum, kızı M.D ile birlikte yakınlarının düğününe gitti. Dorum’un kızı M.D düğünde karşılaştığı bir erkek arkadaşı ile sohbet etmeye başladı.

Erkek arkadaşı ile kızının konuştuğunu duyan 47 yaşındaki Salim Dorum düğüne geldiğinde, kızının annesinin yakınında erkek arkadaşı ile konuştuğunu gördü. Durum karşısında deliye dönen baba Salim Dorum, kızını ve eşini herkesin gözü önünde dövmeye başladı. Cani baba, dövdüğü eşi ve kızını babasının evine bırakarak ayrıldı.

Olaydan bir gün sonra babasının evine bıraktığı eşi Anakız Dorum fenalaşmaya başladı. Sarıveliler Devlet Hastanesine kaldırılan anne hayatını kaybetti. Gözaltında olan baba Salim Dorum ise çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Ermenek Kapalı Cezaevi’ne kondu. Olay ile ilgili soruşturmanın hala devam ettiği belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *