» 
»
 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. bölüm 25 Ekim fragmanı yayınlandı

Son bölünde nefes kesen sahnelerle izleyicisinin karşısına gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. Fragmanı yine soluksuz izlenecek. Yeni bölümde neler olacak? Hızır oğlunu alabilecek mi? 44. bölüm ne zaman yayınlanacak? Detaylar…

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlandığı günden bu yana sürekli artan bir reyting oranı gösteren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm heyecanla bekleniyor. Hızır’ın vicdanı ile baş başa kaldığı son bölümün ardından Alparslan’ı kimin vurduğu en merak edilen konu olmayı başardı. 25 Ekim akşamı yayınlanacak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. yeni bölüme ait yeni dedikoduları ve fragmanları haberimizde bulabilirsiniz…

Her ne kadar Alparslan’ın kalbine silahı dayayan Hızır olsa da Alparslan’ı vuran Hızır değildir. Alparslan’ı hastaneye yetiştiren Nevzat durumu dayısı ve annesine haber verir. Hızır ise Alparslan’ın ölmesi durumunda infaz edilmek üzere fidanlıkta gözaltında tutulmaktadır. Ameliyatı başarılı geçen Alparslan hayati tehlikeyi atlatır ancak annesi için Hızır ölmüştür.

Nevzat yeğenini Hızır’ın vurmadığını öğrense de dayısı Hızır’ın her ne olursa olsun ceza almasını ister. Oysa canı gibi sevdiği yeğenini kolları arasında can çekişirken gören Hızır cezaların en ağırını yaşamıştır zaten. Kendine gelen Alparslan kendisini amcasının vurmadığını ve ona dokunmamak için kendisine söz verilmesin ister. Hızır’a dokunmayan Nevzat hesaplaşmak için yeni bir mahkeme kararı ile oğlunun velayetini annesine verir.

Alparslan’ın kimin vurduğunu araştıran İlyas, bazı bilgiler elde eder. Tuzağa düşürülen İlyas kim olduğu bilinmeyen kişiler tarafından kaçırılır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *