» 
»
 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. bölüm fragmanı ekrana kilitleyecek

ATV televizyonlarında ekranlara geldiği günden bu yana izlenme rekorları kıran dizisi Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hızır ve devlet arasında neler oluyor? EDHO yeni bölüm ayrıntıları haberimizde...

Artık Alparslan’ın gizlediği o büyük sırrı ortaya çıkmış, ve zaten bıçak sırtında yaşadığı hayatı iyice zorlaşmıştır. Eşkıya Dünya Hükümdar olmaz 45. yeni bölümü heyecanla beklenirken kötü olayların peşi sıra geldiği dizide neler yaşanacağı merak konusu oldu. Son bölüm özetini bulabileceğiniz haberimizde yeni bölüm fragmanı da izleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. Bölümde İlyas'ı kaçıranlar masadakilerden kendilerine haraç vermelerini isteyere aksi halde hepsini öldüreceklerini söyler. Ve bunun için bir hafta süre tanıyıp İlyas'ı bunları diğerlerine anlatması için serbest bırakırlar. Hızır ve Ünal ilk defa bir konuda anlaşıp bu çeteye parar vermemeleri gerektiği konusunda ağız birliği yaparlar.

Çetenin hedefinde olan Çakırbeyli kadınları ne yapabilecekleri konusunda düşünürken, Ayşen devlete yakın olduğunu bilinen Ceylan'ın bu sorunu çözeceğini düşünür. Ancak orada öyle şeyler öğrenir ki evdekilerin baş düşmanlarından birine dönüşür. Hesap sormak için ece geri dönüp, Hatice'nin üzerine saldırınca Meryem, onu döverek evden atar. Duydukları ile eniştenin boynuna yapışan Civciv, onu öldürmek üzere iken Hızır içeri girip Civciv'i vurur ancak yine eniştenin hatırına hayatını bağışlar... 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. Bölümde Hızır’ın karşısına dikilen Alparslan ailesine ihanet ettiği iddialarını kabul etmez ancak öyle düşünüyorsan vur beni amca der. Silahı kalbine dayayan Alparslan olsa da Alparslan’ı vuran silah uzaktan ateşlenir. Ancak gerçekler ortaya çıkana kadar herkez Hızır’ı suçlar. Hatta annesi onu evlatlıktan reddeler. Zorlu bir ameliyatın ardından kendine gelen Alparslan ise amcasının suçlu görülmesini istemez. Ona göre Hızır haklıdır.

Hızır’ın yaptıklarını kendine yediremeyen Davut, yeğeninin intikamını almak için beklenmedik bir karar çıkarttırarak Yunus bebeğin annesine verilmesini sağlar ve bebeği Nevzat’ı gönderip evden aldırır. Artık Yunus annesi ile büyüyecektir. Nevzat giderken Hızır’ı bir dahaki sefere Ömer’i almakla tehdit eder.

Alparslan'ı vuranların peşine düşen İlyas, bunu yapanın bir çete işi olduğunun bilgisini alır. Kensilerine gülmezler adı veren bu sokak çetesi küçük çocukları toplayıp suç işletiyorlar. Alparslan'ı vurduğunu söyleyen kişi İlyas'ı arar ve görüşmeyi kabul eden İlyas ve Fahriyi tuzağa düşürüp İlyası'ı kaçırır.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *