» 
»
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. Bölümde ölen kim?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölümde çok ses getirecek. Yayınlanan yeni tanıtım akılları karıştırırken İlyas öldü mü? sorusunu gündeme getirdi. Yeni bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar…

Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hem dış dünya ile hem de kendi içlerinde yaşadıkları aşk ve iktidar savaşının konu edildiği dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. Bölüm tanıtımında İlyas ve Suzi yaylım ateşine tutuluyor. Suzi vurulurken olayların sonunda evden çıkarılan ceset akıllarda soru işareti bırakıyor… Ölen Suzi mi? İlyas mı? Bunu yapanlar kim? Alparslan neden dayısı ile karşı karşıya geliyor?

EDHO son bölümde Meryem başta olmak üzere Çakırbeyli kadınları Suzi’nin varlığından rahatsızlık duymaktadır ve bu durumu Suzi’ye bizzat Meryem anlatmak ister. Oysa İlyas ve Esra’nın aralarındaki ilişkiyi tamamen bitirmeleri Suzi’nin İlyas’ı görmesi için hiçbir engel bırakmamıştır.

Öte yandan Fahri kurşunlanmıştır ve Hızır bu durumdan masa üyelerini sorumlu tutmaktadır. Ancak akıllıca hareket edip hem ailesini hem de kendisini korumak zorundadır. Bu nedenle baş düşmanı Ercüment'i öldürme niyetindedir. Bir plan yapıp bu planın başrolünüde para avcısı olarak bilinen Servet'e verir. Servet de Mert'e tuzak kurar.

Hızır ne kadar tehlikeli bir oyunun içinde olduğunun farkındadır. CIA ile restleşmeye hazırdır ve yanındakileri korumak adına planlarını açık etmez. İlyas bu aşamada devre dışı bırakıldığı için oldukça rahatsızdır. Bir taşla iki kuş vurma niyetinde olan CIA, Suzi üzerinden oyun kurarak Davut ve Nevzat'ı bitirmeyi amaçlar.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *