» 
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden kötü haber geldi!

ATV ekranlarının beğeniyle izlenen, başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin iki üç hafta daha yayınlanmayacağı iddiaları akıllarda ADHO bitti mi sorusunu getirdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin akıbeti ne olacak? Ayrıntılar haberde...

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın bulunduğum ATV ekranlarının beğenilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yapımcısı ile kanalın anlaşmaya varamadığı iddiaları ortaya atıldı. İddiaların ardından dizinin yeni bölümünün bir türlü yayınlanmamış olması da izleyicilerin kafasında soru işareti bıraktı. Yapımcı ile kanal anlaşmaya varmaz ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinin başka bir kanala geçeceği düşünülüyor.

Herkesin yeni bölümünü merakla beklediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili geçtiğimiz günlerde dizi oyunları sosyal medyadan paylaşımda bulunmuşlardı. Oyuncuların yeni bölümünün yayınlanacağı müjdesi izleyicileri heyecanlandırmıştı.mEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin akıbeti ve sürecin nasıl ilerleyeceği oldukça merak ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *