» 
 

Esra Erol eşi Ali Özbir'den janjanlı doğum günü mesajı aldı

Ekranların en beğenilen Tv programcılarından Esra Erol doğum günü nedeniyle eşi Ali Özbir’den oldukça sevimli bir mesaj aldı. Ali Özbir Instagram üzerinden eşine böyle mesaj gönderdi.

ATV ekranlarında Esra Erol’la Evlen Benimle programının yapımcı ve sunucusu olan çift Esra Erol ve Ali Özbir magazin gündeminde bugün oldukça ilgi çekici bir mesajla yerini aldı. Ünlü çiftin gündeme gelmesinin nedeni ise Ali Özbir’in eşi Esra Erol’a yazdığı instagram mesajı oldu.

Esra Erol Ali Özbir evliliği 11 yıldır devam ediyor. Ünlü çift iki oğula sahip ve ekranlarda da hep mutluluk pozlarıyla yer aldılar. Her ne kadar kazançları dudak uçuklatan rakamlarla telaffuz edilse de Esra Erol mütevazi davranışları, programına olan hakimiyeti ve olayların üstesinden gelme şeklindeki güçlü duruşuyla halkın sevgisini kazanmayı başardı.

Esra Erol’un ilk oğlu İdris Ali ve geçtiğimiz Ocak ayında dünyaya gözlerini açan oğlu Ömer Erol programın müdavimleri tarafından da oldukça sıkı takip edildi. Düzenli aile yaşantısı ile dikkatleri çeken ünlü sunucu ise bugün eşi Ali Özbir’in Instagram mesajı ile gündeme geldi. Ali Özbir eşi Esra Erol’un doğum gününü kutlamak için fotoğraf paylaşım platformu Instagram hesabından "Ben jan janlı sözler söylemem. İyi ki doğdun 2 oğlumun annesi iyiki varsın" mesajını yayınladı ve b,nlerce beğeni ve paylaşım yapıldı. Bir de fotoğraf paylaşan Özbir esprili mesajı ve fotoğrafı ile magazin haberlerinde en üst sıralarda yer aldı.

Ali Özbir'in esprili mesajı oldukça beğeni toplarken, bugün magazin gündemi Esra Erol'un doğum günü mesajı ile sallandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *