» 
 

Esra Erol programı bırakıyor mu? Canlı yayında yanıt verdi

Evlilik programlarının kaldırılması çalışmaları ile ilgili sorulara canlı yayında cevap veren Esra Erol, "Benim onurum paradan daha önemli" diyerek açıklamalarda bulundu.

Son olarak Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un da gelen sayısız şikayet üzerine evlilik programları ile ilgili çalışmalar yapıldığını ve bir KHK çıkabileceğini söylemesi üzerine programların yayından kaldırılması gündeme geldi. Esra Erol canlı yayında “Ben onursuz bir insan değilim. Benim şerefim, benim onurum her şeyden daha önemli. Ben babamdan böyle öğrendim çünkü. Yok artık! Bir yerlerde çamur varsa o çamur ise size de bulaşıyor. Ben o çamurla yaşayamam.” ifadelerini kullanınca izleyiciler "Esra Erol programı bırakıyor mu?" sorusunu sormaya başladı.

Canlı yayın sırasında sesi titreyen ve gözyaşlarını tutmakta zorlanan Erol, 10 yıldır yılda 250 bölüm ekranlarda olduğunu ve bu süre içinde kendisini bir şekilde anlatmaya çalıştığını belirtti ve "Ama yok artık" dedi. Erol daha önce yayılan dedikodular ile ilgili de konuşmuştu. Evlilik programlarındaki her şeyin kurgu olduğu yönündeki sözler üzerine  "Evet burada yaşanan her şey kurgu, sen de kurgusun, senin yaşadıkların da kurgu, 64 çocuğu da ben doğurdum. Ne diyeyim artık.” şeklinde yanıt vermişti.

Evlilik programları ile ilgili Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ise katıldığı bir programda, kendilerine 120 bin şikayet geldiğini, bu programların Türk aile yapısına uygun olmadığını, üzülerek izlediklerini kaydetmişti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *