» 
 

Esra Erol ve Zuhal Topal bugünkü yayınlarını iptal ederek terörü protesto ettiler

Türkiye'nin en çok izlenen evlendirme programlarının sunucuları Esra Erol ve Zuhal Topal programlarının bugün yapılmayacağını duyurdu.

En çok izlenen evlendirme programlarının sunucuları Esra Erol ve Zuhal Topal’ı izlemek isteyenler ekranda bulamadı. Cumartesi akşamı Beşiktaş'ta yaşanan hain saldırıdan dolayı tüm ülkedeki yas hâli televizyon ekranlarına yansıyor. Zuhal Topal ve Esra Erol peş peşe bugünkü programlarının iptal olduğunu duyurdu. Esra Erol, kişisel Instagram hesabından haberi 2 saat önce yaptığı duyuruda İstanbul'da yaşanan hain terör saldırısında hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Esra Erol'da programı bu acı olay sebebiyle bugün yayın yapmayacağını bildirdi.

Star TV kurumsal Instagram hesabından da Zuhal Topal ile ilgili açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada 10 Aralık Cumartesi günü Beşiktaş Vodafone Arena yakınında ve Maçka Parkı'nda teröristlerce düzenlenen hain saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, acılı ailelerine sabır, yaralılarımıza acil şifalar dilediğini ve Zuhal Topal'la programı bu sebeple 13 Aralık Pazartesi günü yayın yapmayacağını bildirdi. Açıklamanın sonunda milletimize baş sağlığı dileğinde bulundu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *