» 
 

Esra Erol’da 24 Ekim’de sosyete Güzeli Bahar’ın Mehmet’e büyük sürprizi

Ekranlarının en sevilen evlendirme programı Esra Erol’da bugün (24 Ekim) yine heyecan dolu konularla ekrana geliyor. Umut ile Pamuk’un son kararı ne oldu? Caner’in Berke’ye sürpriz teklifi ne? Bahar’dan Mehmet’e beklenmedik doğum günü sürprizi! İşte detaylar…

24 Ekim tarihli canlı yayında yine önemli gelişmeler yaşandı… Ayrı geçirdikleri bir hafta sonunun ardından yayında duygularını anlatan Ferdi, Emine’nin telefon görüşmelerinde arkadaş kalalım dediğini ancak kendisinin Emine ile arkadaş olmaya değiş eş olmaya geldiğini söyledi. Ferdi’yi süründürdüğünü kabul eden Emine ise gözlerine bakarak Ferdi’yi istemediğini dile getirdi.

Caner ve Berke ilişkisinde ise hafta sonu önemli gelişmeler yaşandı. Hafta sonunu beraber geçiren Caner ve Berke'nin aileleri tanıştı. Yayınlanan videoda oldukça keyifli görünen aileler ikilinin evlenmesine olumlu baktıklarının sinyallerini verdi. Berke'nin hiç bugüne kadar hiç bir yanlışını görmediğini dile getiren Caner isteme için erken olduğunu söylese de bu birlikteliğin evliliğe doğru gitmeye başladığını ifade etti.

Mehmet'e doğum gününde onun mutlu olaağını düşündüğü bir sürpriz hazırlayan Bahar, çiğ köfteden bir doğum günü pastası yaptırdı.Mehmet'e çok şık bir saat alan Bahar bunların yanı sıra birde ikisi anlatan maketlerle dolu bir pasta daha hediye etti. Mehmet'e pastayı elleri ile yediren Bahar, nişan istediğinin de sinyallerini verdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *