» 
 

Esra Erol'dan Mutlu Kaya’ya uzman psikolog desteği

Ekranların sevilen ismi Esra Erol, bir süredir uğradığı silahlı saldırı sonucu tedavi altına alınan Mutlu Kaya’ya destek sağladı. Programında yer alan Uzman Ptikolog Yeşim Akıncı tarafından Kaya’ya bu zor süreci atlatması için yardım ediliyor.

Herkesin hatırlayacağı gibi televizyonlarda yayınlanan bir ses yarışmasında katılımcı olan 19 yaşındaki Mutlu Kaya, başarılı olduktan sonra bazı konser ve programlarda yer almaya başlayınca eski erkek arkadaşı Veysi Ercan ile aralarında sorunlar çıkmış ve Ercan tarafından evinde silahlı saldırıya uğramıştı. Bu saldırı sonucunda 38 gün boyunca yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Kaya, daha sonra bir süre de GATA’da tedavi altında tutulmuştu.

Ercan’ın 15 yıl hapis cezasına çarptırılması ile sonuçlanan davanın ardından Mutlu Kaya da yaşadığı zorlu süreçten kurtulmaya çalışırken Esra Erol kendisine destek sağlıyor. Programında Uzman olarak görev yapan Yeşim Akıncı yaptığı açıklamada beden sağlığı kadar ruh sağlığının da önemli olduğuna dikkatleri çekti ve Kaya’nın tedaviye çok güzel cevap verdiğini bildirdi. Kaya’nın Erol’u çok sevdiğini belirten Akıncı, ayrıca akülü sandalye ihtiyacını da dile getirdi.

Esra Erol ise programında kadına şiddet ile ilgili yaptıkları konuşmaları hatırlatarak, durumun ne kadar vahim olduğunu vurguladı. Kaya’nın iyileşme sürecinde Yeşim Akıncı’nın gönüllü olarak destek sağladığını da belirten Erol, Mutlu Kaya’ya akülü sandalye göndereceğinin de müjdesini verdi. Erol konuşmasında Kaya’ya acil şifalar diledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *