» 
 

Esra Erol'dan sevenlerini üzen haber!

Esra Erol`da Evlen benimle programlarının sevilen sunucusu Esra Erol trafik kazası geçirdi. Kaza alanında yapılan ilk müdehalesinin ardından sevilen sunucunun aracında büyük çapta maddi hasar meydana geldi

Yaşanan üzücü terör olayı sonrasında ülke genelinde ilan edilen yasa katılarak canlı olarak sunduğu evlilik programını iptal eden güzel ve başarılı sunucu Esra Erol Gaziosmanpaşa sapağında tarafik kazası atlattı. Aracına bir kamyon çarpması ile korku dolu anlar yaşayan Esra Erol'a ilk müdehale ihbar üzerine kaza mahaline gelen sağlık ekipleri tarafından yapıldı... Yaşanan üzücü kaza sonrası Esra Erol'un aracında büyük çaplı maddi zarar meydana geldiği öğrenildi.

1982 doğumlu Esra Erol aslen Sinop Ayancık'lı olup İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 5 çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olan Erol, ilk, orta ve lise tahsilini Kütahya'da tamamladıktan sonra  Açıköğretim fakültesini okuyarak üniversite tahsilinide tamamlamıştır. Maltepe Ünv. sipikerlik ve diksyon eğitimi alan Erol, Marmara Ünv. radyo televizyon bölümü mezunudur.

İlk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan "Turkuaz" isimli program sunuculuğunu yapan güzel sunucu Flaş TV'de yayınlana Desti İzdivaç adlı evlilik prof-gramı ile de adını tüm Türkiye'ye duyurmuş oldu. Programdaki başarısı ile dikkat çeken Erol sonrasında Star TV ekranlarına transfer olarak  “Esra Erol’la İzdivaç” isimli evlilik programını sunmaya başladı. Son olarak ATV’ye transfer olan ve halen sunuculuğunu yaptığı “Esra Erol`da Evlen benimle” programı ile beğenileri toplayan Erol'un 2010 yılında gerçekleştirdiği evliliğinde 2 güzel yavrusu bulunmaktadır.

Ayrıntılar...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *