» 
 

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol Alişan ile birlikte aileleri tanıştırdı

Alişan sevgilisi Eda Erol ile birlikte ailelerini bir araya getirdi. Eda Erol'un ablası Esra Erol ise bu mutlu anın fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol ile sevgilisi Alişan aileleri bir araya getirerek tanıştırdı. Sosyal medya üzerinden "Giderek büyüyoruz" notuyla tanışma fotoğrafını ise Esra Erol paylaştı. Esra Erol'un Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafa kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı. Ne zaman evleneceği sürekli magazin gündeminde yer alan Alişan Eda Erol ile aileleri tanıştırınca ünlü şarkıcının hayranları evlilik ne zaman sorusuna odaklandı.

Mesut Akusta, Ali Özbir, Şafak Özbir, Merve Tektaş, Suzan Yenilmez, Selçuk Tektaş, Bihter Erol gibi isimlerin katıldığı tanışma sonrasında Esra Erol'un paylaştığı fotoğrafın altına Alişan da bir fotoğraf paylaşımı yaptı. Alişan paylaşımına "Bu akşam güzel bir yola doğru ilk adımlarımızı attık. Ailelerimiz tanıştı ve her şey beklediğimizden de güzel oldu çok şükür. Güzel dileklerde bulunan herkese şimdiden teşekkür ediyorum." notunu düştü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *