» 
 

Esra Erol’un maaşı dudak uçuklatan türden Tam 1.100.000 TL alıyor

ATV'de yaptığı evlilik programıyla ekranların vazgeçilmez sunucusu haline gelen Esra Erol ayda kaç para kazanıyor dersiniz? Tamı tamına 1 milyon 100 bin lira! Programın yapımcısı olan eşi Ali Özbir de ayda 1.100.000 TL aldığı iddiaları yer alıyor.

Zenginin mal züğürdün çenesini yorar demişler. Esra Erol kaç para kazanıyor sorusu gündemden hiç düşmüyor. İddialara göre ünlü sunucunun reklam geliri dudak uçuklatan türden ve 1 milyon 100 bin dolar. Söylentilere göre yapımcı olan eşi Ali Özbir de 1 milyon 100 bin TL alıyormuş.

Esra Erol ikinci çocuğu ile de gündemde uzun süre yerini korudu. Dünyaya getirdiği Esra Erol'un ikinci bebeği Ömer Erol ile magazin gündeminin en çok aranan isimleri arasına giren Esra Erol, lohusalığı bitirdi ve özlediği kameraların karşısına geçerek reklam filmi çekti. Esra Erol reklam filminden aldığı ücret ile resmen dudak uçuklattı! İddialara göre Esra Erol’un aldığı ücret 1 milyon dolar imiş.

Bunun yanı sıra Esra Erol’un eşi Ali Özbir de program yapımcısı olarak aynı ödemeyi aldığı yönünde haberler çıktı.

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Esra Erol, polis bir babanın kızı. Kız lisesi Çini Seramik mezunu olan Erol, Açık Öğretim Fakültesi mezunu. 2010’da Ali Özbir ile evlenen Esra Erol, 2011’de İdris Ali, 2015’te Ömer Erol adında iki erkek çocuğun da annesidir. Altın kelebek en iyi kadın sunucu ödülünü almıştır.

9 yıldır evlilik programlarında rekoru kimseye bırakmayan Esra Erol, ATV’de yayınlanan izdivaç programına da doğumdan sonra kaldığı yerden devam ediyor.

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da izdivaç programına kaldığı yerden devam ediyor... Esra Erol doğum için ekranlara bir süreliğine ara vermişti. Programını Nilgün Belgün'e devreden Esra Erol, ekranlara veda ederken herkesi ağlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *