» 
 

ESY son bölümüyle izlenme rekorları kırdı!

TV8 ekranlarını en sevilen talk Show programı ESY, 17 Ocak Cuma akşamı ünlü komedyenler Cem Yılmaz ve Çağlar Çorumlu’ yu ağırladı. İzleyicinin kahkahalara boğulduğu gecede Cem Yılmaz emoji yarışmanda şarkılar söyledi.

Üç adam programı sonrasında grup arkadaşlarından ayrılarak başarılı başka bir programa imza atan Esen Yenerler her hafta programına konuk ettiği konuklarla izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. 17 Ocak akşamı ekranlara gelen ESY’nin konuğu Cem Yılmaz ve Çağlar Çorumlu oldu. Espirilerin havada uçuştuğu programda Yılmaz, kendisi için hazırlanan capsle kahkahalara boğuldu.

1977 yılında Merzifon’da dünyaya gözlerini açan Çağlar Çorumlu, öğretmen bir anne ve babanın çocuğudur. Lise eğitimini Merzifon’da tamamlayan Çorumlu üniversite tahsilini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü'nde tamamladı. Bir yıllık bir tiyatro eğitiminin ardından profesyonel tiyatro hayatına başlayan Çorumlu, 7 numara isimli televizyon dizisi ile ün kazanmıştır.

1984 yılında Bursa’da dünyaya gelen tiyatro hayatına ilk olarak 11 yaşında başlamıştır. İlk, orta ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Eser Yenerler, Marmara Üniversitesi işletme mezunudur. Bursa’da farklı tiyatrolarda oyunculuk yapan Yenerler, 2006 yılında dahil olduğu BKM kadrosunda yeteneklerini gösterme fırsatı yakalayarak şöhreti yakalamıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *