» 
»
 

Evlendirme programına katılan damat adayına dolandırıcılık suçu

Ekranlarda yayınlanan bir evlilik programında daha önceden programa damat adayı olarak katılan kuaför Serkan Eyvaz'a dolandırıcılık suçlaması yapıldı. Bu suçlama üzerine tutuklanan damat adayı sorguya alındı.

Karaman Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri bir pazarcının ve taksi şoförünün dolandırıldığını söyledi. Bu şikâyet üzerine söylenilen iddiaları dikkate alarak soruşturma başlatıldı. Taksi şoförünün söylediğine göre, aracına binen müşterinin ineceği sırada bozuk parasının olmadığını söyleyip 20 lira alarak bir marketin önünde parayı bozduracağını söyleyerek araçtan inmek istediğini iddia etti. Müşterinin hemen geliyorum lafının üstüne ortalıktan kaybolduğunu söyledi.

Pazarcının yapmış olduğu iddiada ise tanımadığı bir kişinin kendisine doğru yaklaşıp kendini pazarcı gibi tanıttığını söyledi. Dolandırıcının birde şu sözleri söylediğini söyleyen pazarcı, abi hemen karşı tarafta tezgâhım var, 50 lira bozuk para verebilir misin müşteri bekliyor da hemen geri getiririm diyerek pazarcıya güven verip parayı aldıktan hemen sonra ortalıktan bir anda kaybolduğunu anlattı. Elde edilen iki bilgi ile şahsın hep bu tarzda dolandırıcılık yaptığı ve polise de şikâyettin gittiğini sizler ile yaplaşıyoruz. Polis, verilen eşkâller üzerine 2014 yılında bir evlendirme programına damat adayı olarak katılan kuaför Serkan Eyvaz'a ulaştı ve gözaltına aldı. Serkan Eyvaz, polislerin sorgusunun hemen ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *