EXPO 2016 Antalya Dünyaca ünlü yıldızları ağırlıyor

Yaz döneminin başladığı aylarda başlayan Antalya EXPO 2016'daki konserlerde şimdiye kadar Tarkan, Maroon 5, Dimitri Vegas & Like Mike, Simply Red, Status Quo gibi dünya starlarına ev sahipliği yaptı. Hareketliliğin hiç bitmediği ESPO 2016 Antalya şimdi de Enrique Iglesias, Selena Gomez, Sting ve Elton John için hazırlanıyor.

2016 yazının başından beri devam eden EXPO 2016 Antalya şimdiye kadar dünyaca ünlü isimleri ağırlıyor. Gelecek yeni nesiller için daha yeşil bir dünya oluşturmak adına açılan Türkiye'nin ilk EXPO'sunda tüm dünyadan en sevilen ünlü isimler geliyor. Şimdiye kadar Maroon 5 ve Tarkan konserleri ile büyük bir kitleye ulaşan kalabalığa ev sahipliği yaparken, Simply Red, Status Quo ve Dimitri Vegas & Like Mike'da en güzel şekilde ağrılandı ve hayranları ile EXPO 2016 Antalya'da buluştu.

Latin star Enrique Iglesias, popun kralı haline gelmiş ve büyüleyici dans şovları ile her zaman kendisini hayran bırakmıştır. Iglesias, EXPO 2016 Antalya'ya gelerek 16 Ağustos'ta konser verecektir. Şimdiye kadar 13 albüm piyasaya sürmüş ve albümleri ile 227 Altın Plak Ödülü ve 116 Platin Plak Ödülü almıştır. Başarıları ve karizması ile milyonların sevgilisi haline gelen Enrique, hem müzik kariyerinde hem de besteci, aktör ve prodüktör kimliği ile de takdir ediliyor. İspanyol sanatçı, EXPO 2016 Antalya'da 16 Ağustos'ta saat: 22:00'de konser alanında hayranları ile buluşmayı bekliyor.

Şimdilerde EXPO 2016 Antalya'ya gelecek olan dünyaca ünlü starlardan olan Enrique Iglesias ve Sting'i ağırlamaya hazırlanıyor. Ağustos'un ilk konuğu olan efsanevi isim Sting, bugüne kadar 100 milyonu aşkın albüm satışından dolayı rekor bir dinleyici kitlesine ulaştı. 9 Ağustos'da EXPO 2016 Antalya'daki Kır Aktivite Alanı'nda hayranları ile buluşmayı bekleyen İngiliz müzisyen Sting, şimdiye kadar bir Altın Küre, iki BRİTT, bir Emmy ödülü, bir TONY adaylığı bulundu.

24 Ağustos Çarşamba günü saat 21:00'da da sesi ile kendine aşık eden Lara Fabian EXPO Antalya 2016'da yer alacak. Dünya yıldızı Ricky Martin 12 Eylül'de saat 22:00'da Kır Aktivite alanında konser verecek. Selena Gomez ve Elton John için de hazırlıklar yapılıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *