» 
 

EXPO 2016 Antalya'da Alişan ve Ziynet çoşkusu

Bu sene Antalya'da düzenlenen EXPO 2016 çok sayıda Türk ve yabancı sanatçılara ev sahipliği yaptı. Yerli konserler kapsamında ünlü şarkıcılar Alişan ve Ziynet Sali'de en sevilen şarkıları ile izleyicilerine muhteşem bir gece yaşattı.

EXPO 2016 Antalya'da Turkcell büyük amfi tiyatroda sahne alan Alişan ve Ziynet hayranlarını şarkıları ile adeta mest etti. Gecenin sunuculuğunu Radyo 7'den Erkan Koç'un yaptığı muhteşem gecede, ilk olarak sahneye çıkan ünlü isim Alişan oldu. Alişan günlerdir rahatsız olduğunu ve sahneye çıkmak için serum yediğini izleyiciler ile paylaştı. Yavaş ve hareketli birbirinden güzel şarkıları ile hayranlarını coşturan Alişan, Var ya ve Olay Bitmiştir adlı beğenilen şarkılarını hayranlarının eşliğinde dile getirdi. Alişan, rahatsızlığına rağmen EXPO 2016'da hayranlarına unutulmaz bir konser şöleni yaşattı.

Alişan'ın ardından sahneye çıkan pop müziğin takdir-e şayan ismi Ziynet Sali, Başrol isimli şarkısı ile konsere başladı. Ardından Sali'ye, kadın ve erkek çok sayıda dansçı eşlik etti. Sali Başrol'ün ardından Yağmur şarkısı ile izleyicilerini coşturdu. Saçaklı ve pul pul işlemeli sahne elbisesi ile yaptığı danslarla büyük beğeni toplayan Sali, yaklaşık bir saat kadar sahnede kaldı ve sempatik tavırları ile herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Ziynet Sali, müziğin ırkı, dini ve dili olmaz sözünü vurgulayarak hayranlarının isteği üzerine diline çok yakışan Yunanca şarkıları da seslendirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *