» 
 

EXPO 2016 Antalya'da Safiye-Faik rüzgarı

Türk Sanat Müziği sanatçısı Safiye Soyman ve eşi Faik Öztürk, dün katıldıkları EXPO 2016 Antalya'ya renk kattılar. Yıldız Tilbe taklidi ile kahkahalara boğan Sefa Doğanay'ın sunuculuğundaki programa Mustafa Yıldızdoğan'da katılarak izleyicilere muhteşem sesiyle keyifli anlar yaşattı.

EXPO 2016 Antalya'nın konserler serisine katılan Türk Sanat Müziği sanatçısı Safiye Soyman şarkıları ile gecede türkü rüzgârı estirdi. Soyman'ın eşi Faik Öztürk'ün de sahneye gelmesi ile izleyiciler keyifli anlar yaşadı. Gecenin sunuculuğunu üstlenen Yetenek Sizsiniz Türkiye birincisi Sefa Doğanay, Yıldız Tilbe taklidi ile binlerce izleyiciyi coşturdu ve kahkaha dolu anlar yaşattı. Yaklaşık olarak 5 bini aşkın kişinin katıldığı gecede Safiye Soyman ile Faik Öztürk sahnede tatlı atışmaları ile konsere adeta renk kattılar.

Dillere destan Türkiyem şarkısı ile hafızalara kazılan söz yazarı, şarkıcı ve şair Mustafa Yıldızdoğan türküleri ile kendisine hayran bıraktı. 15 Temmuz tarihinin Türkiye için bir milat olduğunu belirten Yıldızdoğan, binlerce kişi ile Türkiyem şarkısını birlikte okudu. Seyirciler ellerindeki Türk bayrakları ile şarkıya eşlik ettiler. Gece boyunca keyifli anlar yaşayan izleyiciler memnuniyetlerini alkışları ile dile getirdiler. Sahnedeki sanatçılar bol bol alkış alırken, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Sefa Doğanay ve Mustafa Yıldızdoğan’a EXPO 2016’nın sembolik çiçeği olan şakayık verildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *