Facebook 2017 yeni yıl tebrik kartı özelliği başlatıyor

2017'ye sayılı günler kala sosyal medya devi Facebook yeni yılı unutmadı. Yeni bir özelliği kullanıcılarına sunmaya hazırlanan Facebook, özel olarak tasarlanmış 18 çeşit yılbaşı kartını paylaşacak. Facebook kullanıcıları Haber Kaynağı kısmının üstünde bulunacak yılbaşı kartlarından birini beğenip, arkadaşları ve aileleri ile paylaşabilecek. Ayrıntılar haberde...

Yeni yıl yaklaşırken Facebook, 18 çeşit rengarenk özel yılbaşı kartlarını kullanıcılarına sunuyor. Çeşit çeşit yılbaşı kartlarını kullanıcılarına sunan Facebook, kullanıcıların artık eskisi gibi metin mesajlarını paylaşmadığının farkında. Bu nedenle yeni bir statü olarak renkli arka plan imkânını kullanıcılarının beğenisine sunan Facebook, şimdi de yeni yılı unutmayarak 2017 yılbaşı tebrik kartlarını paylaşıyor. Facebook kullanıcılarının mesajları kullanıcıya özel sunmasını planlayıp, kullanıcıların arkadaşları ve aileleri ile eğlenceli bir bağlantı kurmasına da yardımcı olmayı amaçlıyor.

Facebook, sevimli bir animasyonlu görselliğe sahip olan yeni yıl tatil tebrik kartı uygulamasını başlatıyor. Şenlikli ve eğlenceli 18 çeşit özel tasarlanmış kartı paylaşan Facebook, yeni yıl başlangıcını keyifli bir hale getirmeyi amaçladıklarını açıklayan bir blog yazısı yayınladı. Dünyadaki topluluk için bu mesajların daha iyi olmasını sağlamaya devam edeceklerini de açıklamalara ekledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *