Facebook Mesenger'ın yeni bir kamera uygulamasıyla eğlenin

Yeni gelen Facebook Messenger kamera uygulaması text mesajlarınız da düzenliyor onlara çıkartmalar ekleyerek, 3B çeşitli düzenlemeler yapmanızı da sağlayabiliyorsunuz.

Facebook Messenger’ın yeni güncellemesinde bir dahili kamera uygulaması daha geliyor. Bu sefer sadece fotoğraf çekmiyor, fotoğraflarınızı bambaşka hale getirebiliyor. Facebook Messenger'ın yeni kamera eklenti güncellemesi bugünden itibaren iOS ve Android cihazlara indirilebilecek.

Yeni gelen Facebook Messenger kamera uygulaması text mesajlarınız da düzenliyor onlara çıkartmalar ekleyerek, 3B çeşitli düzenlemeler yapmanızı da sağlayabiliyor. Messenger üzerinden günde yaklaşık 2.5 milyar emoji ve çıkartma gönderildiğine dikkat çeken Facebook, klavye kullanmadan bu eğlenceli iletişimi Facebook Messenger üzerinde sürekli kılmaya çalışıyor.

Yeni kamera seçenekleri Messengar’da ne yaparsanız yapın anında resim çekmenizi ve hemen üzerinde değişiklikler yaparak paylaşmanızı sağlıyor. Messengar’da bulunan deklanşör tuşu tam ekranın altında ortada bulunuyor. Kısa dokunuşla resim çekiyor, parmağınızı deklanşör üzerinde uzun tutarsanız video kayıt ediyorsunuz. Çektiğiniz resim ya da videoyu hemen süslemeniz de mümkün olabiliyor. Deklanşörün yanında bulunan ‘resim paleti’ tuşuyla istediğiniz efekti ya da çıkartmayı kullanabiliyorsunuz.

Android ve iOS cihazlar için yapılan bu yenilik bugün telefonlara güncelleme olarak gönderildi. 21 Aralıktan itibaren de yeni çıkartmalar ve arka planlar geleceği bildirildi. Yeni eklentilerle birlikte Facebook Messenger daha renkli bir görüntüye kavuşurken Apple Messages veya Google Allo kadar renkli olma çabası olduğunu da fark ediliyor. En azından kimse Artık Facebook Messenger çok sıkıcı diyemeyecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *