Facebook'a Prisma geliyor

Sosyal medya devi Facebook, herkesin çok beğendiği ve son dönemlerde popülaritesi artan Prisma uygulamasının fotoğraf efektlerini kullanacak.

Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya platformu Facebook, son dönemlerin en popüler uygulamasını bünyesine eklemeye devam ediyor. Gücüne güç katmak isteyen Facebook, geçtiğimiz günlerde Snapchat'in hikâye uygulamasını almıştı. Şimdilerde ise çok beğenilen Prisma uygulamasına benzeyen fotoğraf efektlerini, fotoğraf çekme özelliğine ekleyen Facebook'un bu özelliğinin çok beğenileceği düşünülüyor. Daha fazla kitleye hitap etmek ve yenilikleri ekleyerek güçlenen Facebook, bu aralar kullanıcılarına sık sık sürprizler yapmaya deva ediyor.

Fotoğrafları adeta sanatsal bir hale getiren Prisma uygulamasının Facebook'ta yer almasının ardından, Facebook'taki canlı yayın ve video çekiminde de Prisma'nın eklenmesi bekleniyor. Fotoğraf çekme meraklılarının hoşuna gidecek Prisma, birbirinden güzel efektlerini fotoğraflara işleyecek. Gün geçtikçe gücüne güç katan Facebook’un Prisma özelliğini video çekimlerine ve canlı yayına ne zaman getireceği ise merakla bekleniyor. Facebook’un Prisma uygulamasının ise yeni güncellemenin ardından Android ve iOs cihazlarda olacağı tahmin ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *