Facebook’a yeni bir özellik daha! Hikaye dönemi başladı

Sosyal paylaşım devi Facebook’un C EO'su Mark Zuckerberg, Instagram, Whatsapp ve Messenger’a eklenen “hikaye” özelliğini Facebook’a getirdiğini açıkladı. İşte bu yeni özellik hakkındaki detaylar…

Dünya üzerinde binlerce kullanıcıya sahip Facebook, sosyal paylaşım sitelerinden olan Instagram’ın en çok beğenilen “hikaye” özelliğini, Whatsapp ve Messenger’dan sonra kendi bünyesine ekledi. Whatsapp ve Messenger’a kullanıcılar tarafından beğenilmeyen ve pek çok eleştiriye maruz kalan özelliğin yanı sıra bu ayın sonuna doğru artık Facebook Messenger özelliğinin artık bazı işletim sistemlerini desteklemeyeceğini duyurdu.

Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre Windows Phone 8.1 ve daha altındaki işletim sistemlerini kullanan akıllı telefonlarda Facebook Messenger desteği bitti. Yeni güncelleme ile Messenger’da WhatsApp’ın yaptığı gibi Android 2.2 Froyo işletim sistemi içinde artık destek vermeyecek.

Messenger desteğini durdurduğunu diğer bir işletim sistemi de iOS 6.0 sürümü olarak açıklandı. Öte yandan bu işletim sistemini kullanan kullanıcılarda telefonlarını yenilemek zorunda kalacaklar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *