» 
»
 

Facebook'ta canlı yayın yapan 3 genç silahlı saldırıya uğradı

Amerika Virginia'da Facebook'ta içinde bulundukları araç içerisinden canlı yayın yapan 3 arkadaş şarkı söyledikleri sırada, ateşe tutuldu. Canlı yayını gerçekleştiren siyahi genç vurulduğu esnada telefonu elinden düşürdü. Haber detayları...

Amerika'nın Virginia eyaletinin Norfolk kentinde akılalmaz bir olay meydana geldi. Araç içerisinde müzik dinleyen şarkı söyleyen 3 erkek arkadaş, Facebook hesabından Periscope ile canlı yayın yaptıkları sırada sokaktaki kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı. Çekim yapmakta olan siyahi genç vurulması ile birlikte elinden telefonunu düşürdü. O esnada canlı yayında oldukları için gençlerden birinin "911'i arayın" çağrısı duyuldu.

Facebook kullanıcısı olan bir çocuk babası TJ Willams Facebook'ta canlı yayın yapıyordu. İzleyicilerine şarkılar mırıldanan, arabadaki diğer iki arkadaşı ile sohbet eden Williams o esnada feci bir durum ile karşı karşıya kaldı. Araç içerisindeyken dışarıdan gelen mermilerin hedefi olarak vuruldu. Elinden telefonu araba koltuğuna düşüren Williams'dan bir daha ses gelmedi. Yalnız araçtaki diğer bir kişi canlı yayında açık olan telefonu bildiği için "911'i arayın" dedi.

Amerika'nın saatine göre akşam 06:00 am sıralarında gerçekleşen korkunç olayda yaklaşık 30 silah sesi duyuldu. Norfolk, Virginia polisleri ve 911 acil sağlık ekiplerinin olay yerine intilak etmesi ile yaşları 27 ile 29 arasındaki 3 erkek araç içerisinde yaralı olarak bulundu. Mermilerin ciddi hasarlar verdiği gençler Norfolk Genel Hastanesi'ne kaldırıldılar. Yaralanan 3 arkadaştan 2'sinin hayati tehlikesi olduğu söyleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *