» 
 

Fahriye Evcen'in teklifleri neden reddettiği ortaya çıktı

Burak Özçivit ile dünya evine giren Fahriye Evcen'in son dönemlerde kendisine gelen teklifleri neden reddettiği ortaya çıktı. Güzel oyuncunun anne olma planları nedeniyle dizi ve sinema filmi tekliflerini kabul etmediği öğrenildi.

31 yaşındaki güzel oyuncu Fahriye Evcen ile 32 yaşındaki Burak Özçivit, iki yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz Haziran ayında düğünle taçlandırmışlardı. Düğünün ardından art arda dizi ve sinema filmi için teklif alan Fahriye Evcen'in tekliflere "Hayır" cevabı verdiği öğrenildi.

Fahriye Evcen'in teklifleri reddetmesi ise merak konusu uyandırdı. Evcen'in bu kararının arkasında gelecekle ilgili planlarının olduğu iddia edildi. Güzel oyuncunun anne olmak istediği için kendisine gelen projeleri geri çevirdiği söyleniyor. Hatta eşi Burak Özçivit'in de yakınlarına eşinin anne olmak için sabırsızlandığını söylediği iddia ediliyor.

BURAK ÖZÇİVİT "CAN FEDA" FİLMİNDE

Geçtiğimiz haftalarda eşi Burak Özçivit'in sürprizini bozan Fahriye Evcen, Burak Özçivit'in Kerem Bürsin ile müthiş bir filmde oynadıklarını açıklamıştı. Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in başrollerinde yer aldığı, milli mücadele hikayesini anlatan Can Feda filmi, 2018 Şubat'ta gösterime girecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *