» 
 

Farah Zeynep Abdullah Caner Cindoruk aşkında dedikodular sona erdi

Magazin gündeminde Caner Cidoruk-Farah Zeynep Abdullah aşkı hakkında dedikodular devam ederken, işin içine bir de Metin Akgüder ismi eklendi. Dedikodulara göre Abdullah daha önce Akgüder ile kısa süreli bir ilişki yaşamış, ardından aynı dizide rol aldığı Caner Cindoruk ile birlikte olunca iki yakışıklı oyuncunun arası açılmış. Ancak Abdullah dedikodulara son verecek açıklamayı yaptı.

Gün geçmiyor ki magazin gündeminde bir ünlünün dedikodusu yapılmasın. Bu sefer de dedikodular güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah ve Caner Cindoruk aşkı ile ilgili. Ünlü isimlerin arasında dizi setinde başlayan bir aşk yaşandığı biliniyor ancak bu aşkın iki iyi arkadaş Caner Cindoruk ve Metin Akgüder'in arasını açtığı şeklinde yorumlar yapılmaya başlamıştı.

Ünlü oyuncu Abdullah, bu dedikodulara son vermek istercesine sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Farah Zeynep Abdullah'ın yaptığı paylaşımda, aralarının açık olduğu iddia edilen Cindoruk ve Akgüder'in samimi pozları ve Abdullah bir arada yer alıyor.

Abdullah ayrıca paylaştığı notta Caner Cindoruk ve Metin Akgüder'in çok yakın arkadaş olduklarını, dedikoduların asıl olduğunu belirtti. Abdullah "biz iyiyiz ya" diyerek hakkında çıkan dedikodulara son noktayı koydu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *