» 
 

Fatih dizisi Cansu Dere ve Kenan İmirzalıoğlu’nu yeniden bir araya getiriyor

Ezel’in başrol karakterleri Kenan İmirzalıoğlu (Ezel) ve Cansu Dere (Eyşan) yeni bir projede tekrar bir araya geliyor. Fatih adı verilen dizinin konusu ve oyuncuları şimdiden dikkat çekmeyi başardı.

Alınan bilgilere göre geçmişte 21 yaşında olmasına karşın Osmanlı Devleti'nin en önemli padişahlarından olan aynı zamanda İstanbul'un Fethi ile bir dönemi kapatıp, yeni bir çağ açan Fatih Sultan Mehmet'in yaşamının konu edildiği 'Fatih' dizisinin detayları ortaya çıkmaya başladı.

Bu anlamlı projede, Fatih Sultan Mehmet'i canlandıracak olan Kenan İmirzalıoğlu'na iddialara göre Cansu Dere eşlik edecek. Medya yapım şirketi tarafından Kanal D ekranlarında Aralık ayında izleyici ile buluşacak olan dönem dizisinde, 15 ünlünün rol alacağı öğrenildi. Oyuncu kadrosu için görüşülen ünlüler arasında Fahriye Evcen ve Çetin Tekindor gibi isimlerle de bulunuyor.

Projeyi Bursa'nın Karacabey ilçesinde kurulan platoda ve İstanbul'un tarihi yerlerinde çekecek. Birçok isim de konuk oyuncu olarak dizide yer alacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *