» 
 

Fatih dizisinde Kenan İmirzalıoğlu'na Toprak Sağlam eşlik edecek

Yakında ekranlara gelecek olan Fatih dizisinde, Kenan İmirzalıoğlu'na eşlik edecek oyuncunun Toprak Sağlam olduğu belli oldu.

Son olarak Bodrum Masalı dizisinde Gözde karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Toprak Sağlam, Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünde olduğu "Fatih" dizisinde rol alacak. Toprak Sağlam'ın fatih dizisinde Bizans İmparatoriçesi Teodora rolünde olacağı belli oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Fatih dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş tamamlanıyor. Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu'nun olduğu Fatih dizisinde, Bizans İmparatoriçesi Teodora rolünü canlandıracak oyuncunun Toprak Sağlam olduğu netleşti. Sağlam, son olarak Bodrum Masalı dizisinde Gözde karakteriyle adından oldukça söz ettirmişti.

Yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in bulunduğu Fatih dizisinin Ocak ayında Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşması bekleniyor. Senaryosunu efsane Elveda Rumeli dizisini yazan Alican Yaraş ile Özge Efendioğlu'nun kalema aldığı Fatih dizisinde, Altan Erkekli, Çetin Tekindor, Metin Akpınar gibi usta isimlerin yanı sıra Ertan Saban, Burak Tamdoğan, Sevinç Meşe ve Duygu Boztepe'nin de rol alacağı belli oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *