» 
»
 

Fatih Terim Milli Takım ile yollarını ayırdı

Türkiye Futbol Federasyonu yönetimi ile bir araya gelen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim Milli Takım ile yollarını ayırdı.

Türkiye Futbol Federasyonu yönetimi Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile bir araya geldi. Terim ile yollarını ayırdıklarını yönelik açıklama ise federasyonun resmi internet sitesi üzerinden yapıldı. Yapılan açıklamada futbol dışı konular nedeniyle Fatih Terim ve Türkiye Futbol Federasyonu yönetimini yıpratma amacıyla kamuoyu ve medyada gündem haline getirildiği ifade edildi. Tarafların bir araya gelerek yolları ayırmanın iki taraf için de sağlıklı olacağı kanaatine varıldığı bildirildi. Federasyon yönetimi Fatih Terim'e teşekkürlerini iletti. İşte federasyonun o açıklamasındaki ifadeler:

"Bir süredir kamuoyunda ve medyada gündem haline getirilmeye çalışılan bir takım futbol dışı konular, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Türkiye Futbol Federasyonu yönetimini yıpratma amacı taşıyan bir hal almıştır. Bir araya gelen taraflar, sürecin bundan sonraki kısmında yolları ayırmanın her iki taraf açısından daha sağlıklı olacağına kanaat getirmiştir.

Gerek Türkiye'de gerek dünyada başarıları ile kendini kanıtlamış ve Türk futboluna büyük hizmetler vermiş olan değerli hocamıza teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarı ve mutluluklar dileriz."

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *