» 
»
 

Fatih Terim: Yarınki maçtan sonra her sorunuza cevap vereceğim

Türkiye Milli Takımlar teknik direktörü Fatih Terim yarın çıkacakları Kosova maçı sonrası, merak edilen ve sorulmak istenen tüm sorulara cevap vereceğini açıkladı.

2018 Dünya Kupası elemelerinde yarın saat 21.45'te oynanacak Kosova – Türkiye maçı öncesinde basın toplantısı yapan Milli Takım teknik direktörü Fatih Terim açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim’in açıklamalarından özetler şu şekilde:

Birçok konunun aydınlanmasını istediğinizi biliyorum. Milli takımda günlerdir konuşulan birçok olay oldu. Yarın maçtan sonra hazırlanın. Herkesi doğru bildiğim şekilde aydınlatma taraftarıyım. Yarın yalnızca bu mevzu değil diğer yaşananlarla ilgili de herkesi aydınlatacağım. Yarın maçtan sonra ne sorunuz varsa hiçbir gri alan kalmayacak şekilde açıklamak niyetindeyim. Çünkü yüreğim hakikaten hem daraldı hem de kabardı. Yaşanmış çok şey var. Yaşanan bu olayların gizli aktörlerini ise zaman ortaya çıkaracaktır.

Bahsi geçen oyuncuyu almadığım süreçte araya giren tüm kişileri kırma pahasına kararımdan vazgeçmemiştim. Oyuncu, taşımanın şeref olduğu bir formayı giymek için pazarlık yapacak öyle mi? Vah benim Milli formam, vah benim memleketim vah. Bırakın Arda Turan'a, dünyanın en iyi oyuncularına bile Milli Takım formasını pazarlık konusu yaptırmam.

Uçakta kabul edilemez bir olay yaşandı. Arda'ya kampta kalamayacağını belirttim, eşyalarını toplamasını söyledim. Gönderme kararı açık ve net şekilde benim. Ama Milli Takım'ı bırakma kararı onun.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *