» 
 

Fatih Ürek'in 30 kilo zayıflaması 200 bin TL'sine mal olmuş!

Gece hayatının vazgeçilmez isimlerinden biri olmasının yanı sıra, mide küçültme ameliyatının ardından 30 kilo vererek de kendinden oldukça söz ettiren Fatih Ürek, “Zayıflamam 200 bin TL'ye mal oldu. Giyinmeyi çok seviyorum” dedi...

Gürcistan’ın Batum şehrindeki bir otelde sahneye çıkan ünlü şarkıcı Fatih Ürek, 30 kilo verdiğini vurgulayarak, eski kıyafetlerini küçülttürdüğünü ancak yinede kıyafet alışverişi ile çok masrafa girdiğini çok masrafa girdiğini bu tün bu işlemlerin kendisine 200 bin TL’ye mal oldığunu söyledi. Sevilen şarkılarını seslendiren şarkıcı, insana enerji veren neşeli tavırları ile dikkat çekerken, bir yandan da masaları gezerek konuklarının ricalarını kırmayarak fotoğraf çektirdi. Mide küçültme operasyonuyla inanılmaz derecede kilo veren Ürek, zayıflamasıyla ilgili şimdiye kadar hiç bukadar mutlu olmadığı ifade ederek sahnede kocaman bir göbek taşımaktan yorulduğunu sırf bunun için başta 30 kilo verdiğini ancak bu rakamın fazla olduğunu düşünerek 5 kilosunu geri aldığını söyledi. Ünlü şarkıcı zayıfladığım için masraf yaptığını vurgulayarak, ayakkabı numarasının bile iki numara küçükdüğünü belirtti. Ürek, eski kıyafetlerini küçülttürdüğünü ve giyinmeyi çok sevdiğini söyledi.

3 Nisan 1966 tarihinde Erzurum’da dünyaya gelen Ürek, 4 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak dünyaya geldi. İlk olarak Bursa’da Taylan Gazinosunda çalışmaya başladı. 1993 yılında çıkardığı Yaktı Yaktı adlı albümüyle, Times Dergisinin düzenlediği ankette "Best Album Cover Of All Time" ödülünü kazanmıştı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *