» 
 

Fatma Girik ameliyat oldu! Hülya Koçyiğit yalnız bırakmadı

Ünlü Türk sineması oyuncusu Fatma Girik, kalça eklemindeki rahatsızlıktan dolayı bıçak altına yattı. Ameliyatın ardından sağlık durumunun iyi olduğunu açıklayan Girik'e ziyarete Hülya Koçyiğit gitti.

Kalça kemiğindeki problemden dolayı ameliyat olan Fatma Girik, sağlık durumunun iyi olduğunu ve korkulacak birşey olmadığını açıkladı. Yeşilçam'ın emektar oyuncularından biri olan Fatma Girik, rahatsızlığından dolayı tedavi gördüğü hastanede İhlas Haber Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, geçtğimiz hafta Perşembe günü hastaneye geldiğini ve şuanda sağlıkla iyi olduğunu söyledi. Aniden ayağında ağrıların olmaya başlaması ile hastaneye geldiğini ve doktorunun kendisini tamir ettiğini dile getirdi.

Usta oyuncu Fatma Girik'i ameliyat eden doktoru Liv Hospital Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Çağatay Öztürk, ünlü sanatçının herhangi bir hayati tehlikesi bulunmadığını vurgulayarak, Girik'in giderek artan bir kalça ağrısı olduğunu, geçtiğimiz haftalarda artık yürüyemez hale gelmiş olduğunu söyledi. Ardından yapılan tetkiklerle kalça ekleminde bir problem olduğunu bunu da kalça eklemi protezi ile değiştirdiklerini belirtti. Ameliyattan bir gün geçtikten sonra da Girik'i yürütmeye başladıklarını ve ameliyatın birinci haftasına yaklaştıkları şu günlerde, Fatma Girik'in yürüyebildiğini, bikaç günlük fizik tedavi sürecinin ardından taburcu edeceklerini ifade etti.

Fatma Girik'in ameliyat olduğunun haberini alan dostu Hülya Koçyiğit, hastaneye gelerek dostuna geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Fatma Girik'e sarılan Koçyiğit, doktorlardan da Girik'in sağlık durumu ile ilgili bilgi aldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *